Nebankovní půjčky - ihned.cz
|
Rychlé a dostupné půjčky pro všechny
Než si půjčíte, informujte se:
  • Jaké jsou typy půjček
  • Jak si půjčit bezpečně a spolehlivě
  • Na co si dát pozor

Konsolidace půjček bez registru

Důležité: Informace pro článek byly zjišťovány v minulosti a byly aktuální v době publikování (viz datum). Některé tak mohou již být zastaralé.

Konsolidace půjček bez registru

Publikováno 12. 2. 2015

Konsolidace půjček je v podstatě o sjednocení Vašich dosavadních úvěrů do jednoho, a to v doslovném slova smyslu. Konsolidace půjček bez registru je pak takové sloučení Vašich půjček, kdy se nezkoumá Vaše předchozí platební historie a nenahlíží se do registru.

Pokud máte zájem o konsolidaci Vašich půjček, požádáte o konsolidaci banku nebo nebankovní společnost a jestliže budete splňovat všechny požadavky, Vaší žádosti bude vyhověno.

Výhody konsolidace půjček

Základní myšlenkou konsolidace půjček je zjednodušení splácení, díky němuž se dá i významně ušetřit. Úspora je dána tím, že nebudete muset platit různé poplatky spojené se všemi úvěry, ale pouze poplatky výsledného jednoho úvěru.

Konsolidace půjček navíc ve většině případů nabídne i výhodnější parametry výsledného úvěru. Každopádně, na konsolidaci půjček neproděláte.

Co je konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček především vyžaduje, abyste doposud všechno vzorně spláceli. V opačném případě se klasické konsolidace od banky jen těžko dočkáte. A právě v takových případech může pomoci konsolidace půjček bez registru, prováděná nebankovními finančními institucemi.

Konsolidace půjček bez registru versus bankovní konsolidace

Konsolidace půjček bez registru jsou snadno dostupná, což je bezesporu výhodou. Oproti konsolidacím od banky jsou konsolidace půjček bez registru značně flexibilní. Pokud měl klient v minulosti nějaké problémy a záznamy v registru, tyto skutečnosti nejsou brány v potaz.

Nevýhody konsolidace půjček bez registru

Mínusem nebankovní konsolidace půjček je vyšší úročení ve srovnání s bankovní konsolidací. Co se týká administrativy a rychlosti vyřízení, není zde výrazný rozdíl.


Náš tip: Nemůžete doložit, kolik vydělávate? Mohly by Vás zajímat informace o půjčce bez doložení příjmů.
Naše tipy:

– Nevíte co koupit svým blízkým letos k Vánocům? Navštivte www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním Vánočních dárků.

– Potřebujete-li peníze ihned, jsou tou optimální volbou rychlé půjčky.

– Speciálním typem nebankovní půjčky je půjčka bez registru ihned.

– Preferujete-li dostat půjčené peníze nikoliv na bankovní účet, ale v hotovosti, je tu pro Vás takzvaná půjčka na ruku.

– Typickým příkladem nebankovních půjčej jsou půjčky na OP, kdy Vám bude stačit pouze doklad totožnosti.

– Nemůžete-li doložit, kolik vyděláváte, informujte se o možnosti půjček bez příjmu některé ze zavedených nebankovních institucí.

– Máte-li záznam v registru a nechcete-li platit za půjčku žádné poplatky předem, zjistěte si více o půjčce bez registru a poplatku.

Všechna práva vyhrazena © 2014 NebankovníPůjčky-ihned.cz
Prozovovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Web pouze informuje čtenáře a čerpá informace z jiných zdrojů.