Nebankovní půjčky - ihned.cz
|
Rychlé a dostupné půjčky pro všechny
Než si půjčíte, informujte se:
  • Jaké jsou typy půjček
  • Jak si půjčit bezpečně a spolehlivě
  • Na co si dát pozor

Půjčky bez nahlížení do registru a Solusu

Důležité: Informace pro článek byly zjišťovány v minulosti a byly aktuální v době publikování (viz datum). Některé tak mohou již být zastaralé.

Půjčky bez registru

Publikováno 14. 1. 2015

Systém informací o závazcích a dluzích občanů je někdy víc na škodu samotnému bankovnímu sektoru. Půjčky bez registru a Solusu jsou totiž stále oblíbenější, protože ani nejdokonalejší systém nezaručí návratnost úvěrů. Naopak půjčky bez lustrací mají velice slušnou návratnost.

Pokud máte záznam v nějakém registru dlužníků, můžete si tak bez obav půjčit téměř jakoukoliv částku za podobných podmínek jako v bance.

Rychlá půjčka

Konzervativní bankovnictví se bojí nestability, ale ta většinou nespočívá na špatných úvěrech ze strany klientů. V 90. letech se úmyslně půjčovaly prostředky, o kterých bylo známo, že se nevrátí. Půjčovali je stejní bankéři, kteří dnes sahají po bankovním i nebankovním registru dlužníků. Naopak půjčky bez registru a Solusu znamenají přístup peněz pro každého a návratnost prostředků je také velice slušná. Peníze přitom lze získat rychle a bezpečně.

Žádost o půjčku

Půjčky bez registru dlužníků nabízí řada společností. Některé požadují pouze splacení závazků vůči nim a jiné dluhy žadatele o půjčku je nezajímají. Vybrat si tak může každý. Stačí si vybrat půjčky bez registru a nahlížení do Solusu. Je jich velké množství a žádost je obvykle velice jednoduchá. Přes internet se pošle jednoduchý dotazník s výší požadované částky. Vyplnění zabere několik minut a schválení půjčky není o nic pomalejší.

Prostředky ihned

Bez zkoumání závazků jsou tak půjčky bez registru dlužníků velice snadné a vyžadují jen minimum informací. Otázku možnosti splácení ponechávají na úvaze žadatele. Mají pevný poplatek, který se po celou dobu půjčky nemění a velice přehledné podmínky splácení. Celou půjčku si lze propočítat do nejmenších detailů na stránkách společnosti. Stačí si jen nastavit požadovanou výši, dobu splácení a odeslat svoje údaje ke schválení. Půjčky bez registru a Solusu tak získá každý a nikdo se nemusí obávat svojí finanční minulosti.


Náš tip: Nemůžete doložit, kolik vydělávate? Mohly by Vás zajímat informace o půjčce bez doložení příjmů.
Naše tipy:

www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

– Nemůžete-li doložit svůj příjem, zjistěte si více o půjčkách bez potvrzení o příjmu.

– Půjčky na občanský průkaz, na občanku nebo zkráceně půjčky na OP jsou snadno dostupné nebankovní půjčky.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou Nebankovní půjčky ihned.

– Důležitým dokumentem pri půjčování peněz je pro obě stany smlouva o půjčce – tu je potřeba si v každém případě důkladně pročíst.

– Preferujete-li dostat půjčené peníze nikoliv na bankovní účet, ale v hotovosti, je tu pro Vás takzvaná půjčka na ruku.

Všechna práva vyhrazena © 2014 NebankovníPůjčky-ihned.cz
Prozovovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Web pouze informuje čtenáře a čerpá informace z jiných zdrojů.