Nebankovní půjčky - ihned.cz
|
Rychlé a dostupné půjčky pro všechny
Než si půjčíte, informujte se:
  • Jaké jsou typy půjček
  • Jak si půjčit bezpečně a spolehlivě
  • Na co si dát pozor

Proč byste měli využít rychlou půjčku bez registru?

Důležité: Informace pro článek byly zjišťovány v minulosti a byly aktuální v době publikování (viz datum). Některé tak mohou již být zastaralé.

Půjčky bez registrů ihned

Publikováno 10. 3. 2015

Rychlá půjčka bez registru je ideálním řešením pro ty, co mají záznam v bankovním registru. Tito lidé neuspějí s žádostí u bankovního domu a to převážně z důvodu nedostatečné bonity. Proto na řadu přichází rychlá půjčka bez registru, u které jedinci nemusí zastavovat ať už dům, byt, zahradu či pole. Při vyřízení této formy půjčky se nenahlíží do nebankovního registru. Vše je vyřízeno v krátkém čase.

Komu se asi shodí rychlá půjčka bez registru?

V prvé řadě o rychlou půčka bez registru mohou požádat problémoví klienti, kteří ať už v minulosti nebo v současnosti se ocitli v Centrálním registru. Dále tento druh půjčky určitě využijí matky na mateřské dovolené, ženy samoživitelky, důchodci s nízkými příjmy a nezaměstnaní.

Na co peníze z rychlé půjčky bez registru upotřebíte?

Peníze z tohoto nebankovního produktu je možné využít na cokoliv. Zaplatit se z peněz dají splátky dřívějších úvěrů, nedoplatky za mobilní telefon a mnoho jiných maličkostí. Rychlá půjička bez registru se obvykle pohybuje od 1 000 Kč do 500 000 Kč. Záleží na poskytovateli, jak má nastavenu maximální částku.

Jednoduché vyřízení rychlé půjčki bez registru

Než se vrhnou žadatelé do vyřizování jakéhokoliv nebankovního produktu (jako je rychlá půjčka bez registru), měli by si vše dobře promyslet. Prostudovat si co nejvíce informací o finanční společnosti, aby je později nic nepřekvapilo. Zajímat by je měli údaje, jako je doba splatnosti, požadovaná částka, výše splátky, způsob předání peněz, odložení splátky, předčasné splacení atd. Pakliže s těmito všemi informacemi žadatelé podrobně seznámí, mohou přistoupit k poslední fázi. Ta se týká vyplnění online žádosti. Zde se standardně uvádí údaje o půjčce (finanční obnos v Kč, doba splatnosti) a údaje o klientovi (jméno a příjmení, adresa, telefon, email, rodné číslo).


Náš tip: Nemůžete doložit, kolik vydělávate? Mohly by Vás zajímat informace o půjčce bez doložení příjmů.
Naše tipy:

www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

– Nemůžete-li doložit svůj příjem, zjistěte si více o půjčkách bez potvrzení o příjmu.

– Půjčky na občanský průkaz, na občanku nebo zkráceně půjčky na OP jsou snadno dostupné nebankovní půjčky.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou Nebankovní půjčky ihned.

– Důležitým dokumentem pri půjčování peněz je pro obě stany smlouva o půjčce – tu je potřeba si v každém případě důkladně pročíst.

– Preferujete-li dostat půjčené peníze nikoliv na bankovní účet, ale v hotovosti, je tu pro Vás takzvaná půjčka na ruku.

Všechna práva vyhrazena © 2014 NebankovníPůjčky-ihned.cz
Prozovovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Web pouze informuje čtenáře a čerpá informace z jiných zdrojů.