Nebankovní půjčky - ihned.cz
|
Rychlé a dostupné půjčky pro všechny
Než si půjčíte, informujte se:
  • Jaké jsou typy půjček
  • Jak si půjčit bezpečně a spolehlivě
  • Na co si dát pozor

Půjčky bez registru a zástavy online

Důležité: Informace pro článek byly zjišťovány v minulosti a byly aktuální v době publikování (viz datum). Některé tak mohou již být zastaralé.

Nebankovní půjčky bez registru

Publikováno 19. 10. 2014

Přišli jste o Vaší dlouholetou práci a potřebujete urychleně zapůjčit určitý obnos peněz? Ovšem z důvodu vaší ztráty práce nemůžete čekat pomoc od státních bankovních institucí, které požadují od žadatele stálou pracovní činnost. Ovšem nevěšte hlavu stále je tu možné řešení.

Nebankovní půjčky bez registru a zástavy

Daným možným řešením pro Vás jsou nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Při půjčce bez registru a zástavy totiž nemusíte prokazovat vaší pracovní situaci ani to zda jste zapsán v registru dlužníků. Vše co budete potřebovat je Váš osobní doklad – tedy občanský průkaz, kterým se při samotné půjčce prokážete dané nebankovní instituci. Půjčky nevyžadují po žadateli doložení jeho příjmů. Jsou proto snadno dostupné pro všechny, kteří se dostali do složité finanční situace. Při žádosti o půjčku doporučujeme obrátit se na firmy, které jsou ověřené a mají reference – v dnešní době je na trhu desítky podvodných firem, které by z Vás mohli vymáhat i peníze, které jste si nepůjčili.

Čtení smlouvy

U nebankovní půjčky bez registru a zástavy věnujte velkou část času řádnému přečtení smlouvy, kterou budete podepisovat, ať se poté nedostanete do problému díky nejrůznějším právnickým kličkám ve smlouvě. Pamatujte jedno: Při půjčce buďte maximálně obezřetní!

Větší úroky – větší riziko

Ovšem všechno má své pro a proti – zatímco se u půjčky na OP nemusíte prokazovat žádnými doklady, ani nejde o žádný zdlouhavý proces plný nejrůznějších dohod a vyřizování budete mít při půjčce na OP jiné nevýhody. Vzhledem k tomu, že poskytnutí půjčky na občanský průkaz je velmi rizikové, setkáte se s vyšší úrokovou mírou než u bankovních půjček.


Náš tip: Nemůžete doložit, kolik vydělávate? Mohly by Vás zajímat informace o půjčce bez doložení příjmů.
Naše tipy:

www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

– Nemůžete-li doložit svůj příjem, zjistěte si více o půjčkách bez potvrzení o příjmu.

– Půjčky na občanský průkaz, na občanku nebo zkráceně půjčky na OP jsou snadno dostupné nebankovní půjčky.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou Nebankovní půjčky ihned.

– Důležitým dokumentem pri půjčování peněz je pro obě stany smlouva o půjčce – tu je potřeba si v každém případě důkladně pročíst.

– Preferujete-li dostat půjčené peníze nikoliv na bankovní účet, ale v hotovosti, je tu pro Vás takzvaná půjčka na ruku.

Všechna práva vyhrazena © 2014 NebankovníPůjčky-ihned.cz
Prozovovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Web pouze informuje čtenáře a čerpá informace z jiných zdrojů.