Nebankovní půjčky - ihned.cz
|
Rychlé a dostupné půjčky pro všechny
Než si půjčíte, informujte se:
  • Jaké jsou typy půjček
  • Jak si půjčit bezpečně a spolehlivě
  • Na co si dát pozor

Jak získat výpis z registru dlužníků

Důležité: Informace pro článek byly zjišťovány v minulosti a byly aktuální v době publikování (viz datum). Některé tak mohou již být zastaralé.

Výhody japonské půjčky

Publikováno 25. 3. 2015

Myslíte si, že v rychlosti a snadnosti vyřízení nebankovních půjček vás už nic nepřekvapí? To jste asi ještě neslyšeli o Japonské půjčce. Jde o nejlevnější a zároveň i nejrychlejší půjčku ve své kategorii, která nahradila veleúspěšnou půjčku od Click Credit.

Potěší vás nízké poplatky

Japonská půjčka se řadí na první místo mezi všemi nebankovními půjčkami, co se týče výše výhodnosti poplatků. Za každou půjčenou tisícikorunu totiž zaplatíte poplatek pouze 33 Kč! To nemá obdoby. Stačí vyplnit žádost, počkat si maximálně 60 vteřin na posouzení a peníze budou co nevidět na vašem účtu. Splatnost si můžete dokonce až pětkrát odložit o 30 dnů, ale za podmínky, že zaplatíte poplatek za prodloužení a uhradíte minimálně 20% půjčky.

Posouzení žádosti

Jak se posuzuje žádost o Japonskou půjčku? Jsou zapotřebí údaje z občanského průkazu a také převod ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč z vašeho účtu. Nahlíží se do registru dlužníků SOLUS, ovšem ani negativní záznam nemusí být nutně překážkou. Částky nad 5 000 Kč vyžadují potvrzení o příjmu.

Podmínky k získání úvěru

V průběhu první žádosti budete vyzváni ke sdělení údajů z Vašeho občanského průkazu a k převodu ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč z Vašeho účtu. U úvěrů vyšších než je půjčka 5 000 Kč musíte rovněž doložit potvrzení o příjmu. Při posuzování žádosti se společnost dotazuje do registru SOLUS, ovšem ani negativní záznam nutně neznamená zamítnutí žádosti.

Poprvé zcela zdarma!

Výsledek se dozvíte již už 1 minutu od podání nezávazné žádosti. To vám žádný jiný produkt garantovat nebude. A o vás tedy čeká, pokud vám bude Japonská půjčka schválena? Především pokud si takto půjčujte peníze poprvé, máte jedinečnou šanci získat první půjčku zcela zdarma, pokud bude se splatností do 14 dnů. To už stojí za to využít. Pokud si půjčíte částku do 4999 Kč a datum splatnosti si nastavíte do 14 dnů, nebudete muset za půjčku zaplatit žádný poplatek.

Stálí klienti mají výhody

Exkluzivní je nabídka pro stálé klienty. Ti jsou odměněni půjčkou až do výše 15 000 Kč, kterou splatí do 30 dnů. Občas lze využít akce pro klienty s dobrou platební morálkou a půjčit si 50 000 Kč na 12 měsíců. Na tuto možnost budete upozorněni SMS zprávou nebo emailem.

O Japonskou půjčku si můžete požádat jednoduše na webu japonskapujcka.cz
Naše tipy:

www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

– Nemůžete-li doložit svůj příjem, zjistěte si více o půjčkách bez potvrzení o příjmu.

– Půjčky na občanský průkaz, na občanku nebo zkráceně půjčky na OP jsou snadno dostupné nebankovní půjčky.

– Rychlou variantou nebankovních půjček jsou Nebankovní půjčky ihned.

– Důležitým dokumentem pri půjčování peněz je pro obě stany smlouva o půjčce – tu je potřeba si v každém případě důkladně pročíst.

– Preferujete-li dostat půjčené peníze nikoliv na bankovní účet, ale v hotovosti, je tu pro Vás takzvaná půjčka na ruku.

Všechna práva vyhrazena © 2014 NebankovníPůjčky-ihned.cz
Prozovovatel těchto stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Web pouze informuje čtenáře a čerpá informace z jiných zdrojů.